دلنوشته با برگردان انگلیسی

خدایا !

سپاس از نور و زندگی!

ای آفریدگار گرانقدر! من سپاسگزارم که مانند دیگر مخلوقات تو، شایسته ی آفرینش بودم و به لطف و موهبت فراوان تو، رشد کرده، نطق کرده، دیده گشوده و هستی خود را درک کرده ام!

آفریدگارا!

هرچه سپاس گذاری کنم، باز هم کم است. زندگی را دوست دارم. چون اگر لایقش نبودم، هرگز آفریده نمی شدم. اگر لایق، خندیدن، گریه کردن، بخشیدن و بخشیده شدن نبودم، هرگز آفریده نمی شدم. اگر لایق دم و باز دم نبودم، هرگز آفریده نمی شدم و اگر لایق قدم زدن و لذت بردن در جنگل های بی نظیر تو نبودم، هرگز به سوی آن کشیده نمی شدم.

پس این وظیفه ی من است که از هستی و روح و انرژی خود لذت ببرم و هر آن چیز لیاقت من است را به دست آورم و تا عمر دارم از رحمات تو در این جهان استفاده کنم!

!God

!Thank you for light and life

!Great god

Thank you for my creation like the other created and it was your blessing for my growing, speaking, opening eyes and understanding

I know it is so few whatever I thank

I love the life! Because if I didnrsquo;t deserve for it, I had never been created! If I didnrsquo;t deserve for laughing, crying, forgiving and be forgived, I had never been created. If I didnrsquo;t deserve for inhale and exhale, I had never been created and if I didnrsquo;t deserve for walking and enjoying in your unique jungles, I had never been fascinated by them

So it is my duty to enjoy of my life, soul and energy and earn whatever is mydeserving and use your mercy until I survive

The end

داستان جاوید

داستان یک سپاسگزاری

i ,and ,for ,had ,deserve ,never ,نبودم، هرگز ,i had ,had never ,never been ,نمی شدم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

بهترین سایت دانلود فیلم سریال ایرانی جدید 97 مشاور بازاریابی، مدیریت، تبلیغات و برندیینگ و مجری بازاریابی، مهندسی فروش و ... kavireci باشگاه دوچرخه سواری آسیادوچرخ کرمانشاه دیار دریا دعای عهد khabarestan18 projmatlab کـوچــه ی تنهـــــایـی در مقام طلب